טעמים קסומים
 
   

טעמים קסומים בפייסבוק

קייטרינג
מבצעים לחודש אוגוסט 2013

קייטרינג

לייעוץ והצעת מחיר:
מלאו את פרטיכם
ונציגנו יחזור אליכם

חתונה אזרחית

הליכי החתונה במדינת ישראל מתבססים על הדתות הרשמיות במדינה – יהדות, נצרות, איסלם ודרוזים. על פי חוקי המדינה, לא ניתן לחתן בחתונה דתית בני זוג מדתות שונות.
לשם כך יש חתונה אזרחית. חתונה אזרחית לא ניתן לקיים על אדמת מדינת ישראל, משום שהחוק לא מאפשר זאת, ולכן, זוגות מדתות שונות נאלצים להתחתן חתונה אזרחית מחוץ לגבולות המדינה, על מנת שיוכרו כזוג נשוי. כמובן הנושא של חתונה אזרחית מקיף עוד כמה וכמה סוגי סיבות להתחתן בצורה זו , כמו העובדה שהרבנות הראשית, שהיא בעצם האוטוריטה הדתית ההלכתית מבחינת חוקי מדינה, לא תוכל להרשות לכל זוג להינשא על פי ההלכה, גם אם שניהם בני אותה הדת (במקרה שלנו, שניהם יהודים) אם ישנו איזה שהוא איסור המונע נישואים, כמו האיסור לגרושה להינשא בשנית למי שנמחשב לכהן.

חתונה אזרחית מבקשת לתת את האלטרנטיבה לחתונה הרגילה אותה כולם מכירים. ישנם בני זוג הרוצים להינשא, אך לא יכולים משום שהמוסדות המקובלים במדינת ישראל אינם מאפשרים זאת, והם פונים לאופציה של חתונה אזרחית בכדי לממש את מיסוד זוגיותם. בנוסף, ישנם זוגות המבקשים להינשא בדרך של חתונה אזרחית מתוך אידיאולוגיה. בשנים האחרונות התפתחה תרבות שלמה המבוססת על אלה המבקשים להתנער מאחיזתה הנוקשה של הרבנות הראשית בטקסי החיים בפרט ובאורח החיים בכלל, במדינת ישראל. על פי הרבנות הראשית, הזרם היהודי הלגיטימי היחידי באמצעותו ניתן להינשא הוא הזרם האורתודוקסי, ומי שמעוניין בנישואים דתיים מחויב להלכות האורתודוקסיה. כמובן שיש מי שמבקש לא להינשא בחתונה המקושרת לדת, אלא לממש את מיסוד הזוגיות בשם ערכים אחרים ומתוך תפיסת עולם אזרחית ולא דתית, וישנה תת תרבות שלמה של אנשים המבקשים להתנער מכל סממן דתי בחייהם, כולל החתונה, וטסים לחו"ל בכדי להינשא בחתונה אזרחית.

 טקס של חתונה אזרחית אמנם אסור לערוך בארץ, אבל זוגות אשר מתחתנים בצורה הזאת מעוניינים בכל מקרה לחגוג עם חבריהם ובני משפחתם את האירוע עצמו. לשם כך יש מגוון גדול של אולמות שיכולים לערוץ חתונה פיקטיבית , כגון גני אירועים במרכז.
נשמח להמליץ על אדי שרות – ויזה לארה"ב למי שמעוניין בהוצאת ויזה ליעדים שונים בצורה מהירה וללא כאבי ראש מיותרים.
 

חתונה בטבע | הפקת אירועים | חתונה בטבע במרכז | חתונה בטבע בדרום | חתונה בטבע בצפון | ספקים | ספקי משנה | גלריית תמונות | חוות דעת מתחתנים | ווידאו | מכתבי תודה | צרו קשר.
 - קייטרינג הבית של הטבע. באתר זה תוכלו לקרוא בין השאר על חתונה במקום מיוחד, חתונה בבריכה, חתונה בים, הפקת אירועים בטבע, חתונה בטבע, חתונה ביער, חתונה בבית, הפקת חתונה בטבע, חתונה במדבר, חתונה במושב, חתונה במצדה, הפקת חתונה, חתונה במצפה מודיעין, טיול לאלבניה מקדוניה ומונטנגרו, להתחתן בטבע, חתונה בטבע בצפון, חתונה בטבע במרכז, חתונה בטבע בדרום, מתחתנים בטבע, מקומות לחתונה בטבע, מקום לחתונה בטבע, מפיקים אירוע בטבע, חתונה בקיבוץ, טיפים לחתונה בטבע, טיפים להפקת חתונה, חתונה על הצוק, מפיקים חתונה בטבע, בוק בת מצווה , תחפושות לפורים במחירים מפתיעים, תחפושות לפורים במחירים מפתיעים, חתונה אזרחית, השכרת ציוד לאירועים, הזמנות לחתונה.
נט-סטייל אתרים בע"מ - בניית אתרים, פרסום בגוגל, קידום אתרים בגוגל
Copyright © 2001-2021 Net-style. All rights reserved.